Kariéra - VISTA car - Škoda, Hyundai

NABÍDKA VOZŮ

VISTA car - Škoda - Hodonín VISTA car Hodonín - autosalon Škoda VISTA car Hodonín - autosalon Škoda VISTA car Hyundai Hodonín VISTA car Hodonín - autosalon Hyundai VISTA car Hodonín - autosalon Hyundai VISTA car Kyjov VISTA car Kyjov - autosalon Hyundai VISTA car Kyjov - Hyundai

Kariéra u firmy VISTA car

Chcete pracovat pro nejsilnější automobilové značky u nás? Chcete se stát součástí týmu atraktivního zaměstnavatele v regionu?
Pak neváhejte a rozšiřte naše řady. Hledáme kandidáty na pozice:

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Co vás čeká?
Prodej nových vozů, péče o klienty.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Minimálně středoškolské vzdělání, výborné komunikativní a obchodní schopnosti, uživatelská znalost práce na PC. Odolnost vůči stresu, pozitivní myšlení. Výhodou bude, pokud budete mít praxi v obchodní činnosti.

Co vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti s tradicí, moderní pracovní prostředí, firemní kulturu založenou na otevřenosti, slušnosti a respektu. Za dosažené výsledky spravedlivé a motivační odměňování a benefity. Možnost profesního vzdělávání.

Adresa pro zasílání strukturovaných životopisů s aktuální fotografií: marketing@vistacar.cz

Uchazeče, kteří postoupí do výběrového řízení, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze, pokud s tímto budou v životopisu souhlasit. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme.


fb škodafb hyundaiyoutubevěrnostní programnewsletterkariéramapa stránekmobilní verzeTOP CENTRUM car - VW, Audi
SEO webu sledují SEO nástroje.cz