zobrazitskrýt filtr

Naše prodejní služby

Nabízíme Vám nové vozy značek Škoda a Hyundai – skladové a předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat můžete také prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů. Na přání Vám také sjednáme financování a pojištění.

V rámci firmy TOP CENTRUM car Vám nabízíme vozy Volkswagen a Audi.

Nové vozy Škoda a Hyundai

Díky naší tradici a pozici na trhu Vám nabízíme široký výběr skladových vozů za aktuálně zvýhodněné ceny. Další výhodou je možnost odkoupení našich předváděcích vozů, kdy můžete získat téměř nový vůz za cenu ojetého.

Můžete také nakupovat na protiúčet. My vykoupíme Váš stávající vůz (libovolné značky) za účelem financování nového vozu. (viz. níže)

V rámci značky Škoda jsme partnerem programu Handy, jehož cílem je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Pro více informací kontaktujte naši specialistku pro program Handy Alenu Kotačkovou, 725 807 476, kotackova@vistacar.cz

Ojeté vozy - autobazary v Hodoníně a v Kyjově

Náš autobazar v Hodoníně je součástí sítě Škoda Plus - prodejního programu ojetých vozů od Škoda Auto. Partnerem tohoto programu se může stát pouze certifikovaný obchodník, splňující náročné kvalitativní standardy. Nákup ojetého vozu se pro Vás stane bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.
Autobazar v Kyjově (a také v Hodoníně) je součástí sítě Das WeltAuto, kterou zaštiťuje koncern Volkswagen.

Výhodou pro zákazníka je tedy jistota, že získává kvalitní a důkladně prověřený vůz, jehož původ a technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté našeho autorizovaného servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Všechny vozy zařazené do programu Škoda Plus splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu.
Nabízeny jsou vozy všech značek do stáří 5ti let, ke kterým se vztahují rozsáhlé zákaznické výhody. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy Škoda do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární zárukou minimálně na další dva roky. Navíc Vám nabídneme Záruku Škoda Plus, která Vám zajistí roční ochranu před nečekanými náklady na opravy.

Služby našich autobazarů

  • výkup vozů na protiúčet (vykoupíme Váš stávající vůz za účelem financování nového vozu)
  • stálý příjem vozů do komisního prodeje

Obě pobočky představují jistotu důvěryhodného a stabilního partnera se silným zázemím, který Vám v oblasti výkupu, prodeje, financování a pojištění ojetých vozů nabízí komplexní služby na nejvyšší úrovni.

Financování

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo "na míru". Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme Vám jeden ze způsobů financování – spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr necháme na Vás. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o zaslání nabídky (kalkulace) financování.

Značkové financování:

Pojištění

Pomůžeme Vám také při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění.

Povinné ručení

Povinné ručení slouží k náhradě škod na zdraví nebo majetku způsobených provozem Vašeho vozidla. Ochrání Vás před nečekanými výdaji spojenými s finančními nároky poškozeného. Bez povinného ručení nelze auto provozovat.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje rizika související s poškozením Vašeho vozidla, ať už v důsledku dopravní nehody, krádeže nebo živelných událostí. Zabrání tak zbytečným finančním ztrátám na Vašem majetku.

V neposlední řadě Vám nabídneme doplňková pojištění, která Vás ochrání před:

  • sníženým pojistným plněním vlivem ztráty hodnoty vozu (GAP)
  • případné neschopností splácet (PPP)

Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o kterékoli pojistění Vašeho nového či ojetého vozu. Našimi hlavními partnery jsou Česká pojišťovna a Kooperativa pojišťovna.

Protiúčet

Při nákupu nového vozu můžete ten starý nechat na protiúčet a zaplatit tak část kupní ceny. Jedná se vlastně o výměnu Vašeho stávajícího vozu za nový. Z ceny nového vozu odečteme cenu starého nebo ji použijete jako akontaci v případě koupě vozu na splátky.

Při protiúčtu ušetříte čas a starosti, protože za Vás vyřídíme veškeré formality a přebereme záruku za technický stav starého vozu. Vše probíhá bez zbytečných průtahů a na jednom místě.

Náš tým

Kontaktní osoby odpovídající za prodej, financování a pojištění Vašich nových i ojetých vozů.

Ing. Oldřich Sedláček

obchodní ředitel

Ing. Oldřich Sedláček

VISTA car
Brněnská 3955, Hodonín

Tomáš Zugárek

vedoucí prodeje Škoda

Tomáš Zugárek

VISTA car
Brněnská 3955, Hodonín

Martin Elšík

vedoucí prodeje Hyundai

Martin Elšík

VISTA car
Brněnská 3955, Hodonín

Jaromír Janík

vedoucí prodeje autobazar Hodonín

Jaromír Janík

VISTA car
Brněnská 3955, Hodonín

Filip Sova

vedoucí prodeje autobazar Kyjov

Filip Sova

TOP CENTRUM car
Strážovská 958, Kyjov

Marcela Železníková

financování a pojištění

Marcela Železníková

VISTA car
Brněnská 3955, Hodonín

Více než 12.760 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám v budoucnu rád vrátí.

Důkazem naší snahy jsou vybrané doložitelné reference Vás, našich spokojených zákazníků. Děkujeme a bereme to jako výzvu!

Reference - VISTA car - Hodonín

Výjimečný personál, velmi přátelský a k dispozici pro jakékoli info nebo upřesnění. Doporučuji návštěvu.

VISTA car - Hodonín

zdroj: Google

Luca Buttazzi - červenec 2023
Reference - VISTA car - Kyjov

Ochotný personál. Dodržení smluvených časů.

VISTA car - Kyjov

zdroj: Google

Jaromír Čerstvík - červen 2023

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00,
Sobota: 8:00 - 12:00