zobrazitskrýt filtr

Registrace k odběru newsletteru

Chcete být včas informováni a nezmeškat žádné zajímavosti ze světa značek Škoda nebo Hyundai? Nabízíme Vám bezplatné zasílání informací o nových modelech, našich službách nebo akčních nabídkách.

Stačí si níže objednat odběr našeho newsletteru, který obdržíte v elektronické podobě přímo na Vaší e-mailovou adresu. Pokud nebudete mít zájem dále newsletter odebírat, je možné odběr kdykoliv jednoduše odhlásit. Věříme, že naší nabídky využijete a že budete s naší službou spokojeni!

Upozornění

odesláním svého e-mailu uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společností VISTA car s.r.o. se sídlem Brněnská 3955, 695 01 Hodonín, IČ:25331248, za účelem zařazení do databáze dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10-ti let od udělení souhlasu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Více než 10.150 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám v budoucnu rád vrátí. Proto – a nejen proto - jsme vyvinuli a zavedli náš věrnostní program VISTA bonus card.

Důkazem naší snahy jsou vybrané doložitelné reference Vás, našich spokojených zákazníků. Děkujeme a bereme to jako výzvu!

Reference - VISTA car - Hodonín

Tento autorizovaný servis Škoda je najlepší, ktorý poznám. Maximálna spokojnost, prístup a profesionalita.

VISTA car - Hodonín

zdroj: Google

Jozef Petráš - srpen 2020
Reference - VISTA car - Kyjov

Perfektní přístup, rychlý,kvalitní a cenově přijatelný škoda servis. Za mě maximální spokojenost :-)

VISTA car - Kyjov

zdroj: Google

Kubin Sýkora - květen 2020

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 7:00 - 18:00,
Sobota: 8:00 - 12:00